کسب درآمد  با لینک معرف

دریافت تا ۱۵ درصد سود نقدی سفارشات​

در این سیستم، پس از ثبت نام، شما می‌توانید یک یا چند لینک معرف داشته باشید. لینک‌های معرف شما به صورت منحصر به فرد بوده و در صورتی که هر خریدار از لینک معرف شما استفاده نماید، درصدی از سود نقدی دریافت خواهید کرد.

سطوح نمایندگی در آریا اینوستور

با افزایش سطح نمایندگی در اکانت بازاریابی شما، درصد پورسانت برای هر خرید نیز افزایش می‌یابد. در جدول زیر، لیست درصد پورسانت‌ها و هدایا برای سطوح مختلف نمایندگی آمده است:

حداقل ۱۰۰دلار خرید از سمت دوستان

حداقل ۳۰۰دلار خرید از سمت دوستان شما

حداقل ۱۰۰۰دلار خرید از سمت دوستان شما

حداقل ۵۰۰۰دلار خرید از سمت دوستان شما

حداقل ۱۰.۰۰۰ دلار خرید از سمت دوستان شما

مراحل دریافت کد معرف و سوالات متداول

خیر؛ تمامی افراد عضو خانواده‌ی آریا، اعم از مشتریان قدیمی و جدید و در کل هر کسی که در وبسایت آریا اینوستور حساب کاربری داشته باشد، می‌تواند در این جشنواره شرکت کرده و پلن معاملاتی رایگان دریافت نماید.
خیر؛ پلن‌های هدیه از تمامی جهات کاملا مشابه سایر پلن‌ها می‌‌باشد و هیچ تفاوتی با پلن‌های معمول ندارند.

پس از لاگین در وبسایت و ورود به داشبورد کاربری خود، بخش “همکاری در فروش” را انتخاب کنید. در این صفحه مطابق تصویر زیر می‌توانید تعداد و میزان رفرال‌های خود را مشاهده کنید و با توجه به رنک‌های ذکر شده، از وضعیت هدیه‌ی خود مطلع شوید.

خیر هیچ اقدام دیگری نیاز نیست و شمارش امتیازات و تعیین رنک‌ها بصورت خودکار بلافاصله پس از اتمام مهلت جشنواره صورت گرفته و هدایای برندگان از طریق تلگرام ارسال می‌گردد.

در صورت بروز اشکال در روند ثبت‌ نام و دریافت کد معرف، چگونه مشکل را حل کنم؟
شما می‌توانید در ۲۴ ساعت شبانه‌روز از طریق سامانه‌ی پشتیبانی تلگرام، با پشتیبانان و مشاوران آریا اینوستور ارتباط گرفته و مشکل/سوال/ابهام خود را مطرح نمایید.
آیدی پشتیبانی ۲۴ ساعته: @AI_Support3